Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Naše MŠ > Aktuality > Nový školní rok

Nový školní rokVážení rodiče,

nový školní rok začíná a my se na Vás i Vaše děti velice těšíme. Uklízíme, připravujeme a doufáme, že vše proběhne k Vaší spokojenosti, ale hlavně k radosti Vašich dětí. Chtěli bychom jen upozornit, aby si Vaše děti nezapomněly vzít první den do školky přezůvky a možná už pár věcí do šatny na převlečení, kdyby se někomu stala „nehoda“. Co dále přinést do školky se dozvíte v prvních týdnech školního roku z nástěnek a z informací nejen v aplikaci, ale i na školním webu, který v průběhu roku dostane ještě „nový kabát“. Rodičům nově příchozích dětí děkujeme za respektování již dříve domluveného adaptačního režimu, se kterým jste se seznámili na schůzce v červnu. 4. 9. se těšíme nashledanou.